Weź udział w Konferencji PowerUp – WAB

Projekt „Wschodni Akcelerator Biznesu”- WAB2, którego Animatorem jest Puławski Park Naukowo – Technologiczny Sp. z o.o., współfinansowany jest ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 – 2027, Priorytet I Przedsiębiorczość i innowacje, Działanie 1.1 platformy startowe dla nowych pomysłów, komponent I – Inkubacja – rozwój nowego pomysłu biznesowego.

Cel: inkubacja 200 startupów poprzez kompleksowy programu wsparcia, służący przekształcaniu pomysłów biznesowych w produkty dostosowanie ich do warunków rynkowych i opracowanie rentownych modeli biznesowych.

Efektem realizacji: wzrost liczby innowacyjnych przedsiębiorstw, które zostaną przygotowane do rozpoczęcia działalności gospodarczej, budowanie i promowanie ekosystemu startupów.

Dla kogo jest WAB: Projekt skierowany jest do osób fizycznych mających innowacyjne pomysły z potencjałem biznesowym.

W ramach platformy startowej WAB2 to 200 startupów otrzyma wsparcie w ramach usług podstawowych i specjalistycznych na realizację swojego pomysłu biznesowego. Usługi księgowe, prawne, podatkowe czy elementy strategii marketingowej to nieliczne, które zostały przygotowane dla młodych pomysłodawców. Indywidualne podejście do każdego z modelu biznesowego będzie stanowiło integralną część procesu inkubacji, który będzie prowadzony przy pomocy managera ekspertów oraz instytucji i firm wchodzących w skład partnerów i ekosystemu.

Nowością w obecnym wydaniu platformy startowej będzie fakt otrzymania przez Startup grantu finansowego (ok 30 tys. PLN) na realizację zadań niezbędnych do powstania MVP.

W ramach projektu przewidziano 5 obszarów specjalizacji: Rolno-spożywcza, Ekologia, Przemysł 4.0, Sport, Gamedev, które stanowią swoistą podstawę innowacyjnych produktów, usług powstałych w ramach prac Startupów inkubowanych w WAB 2.

Projekt Wschodni Akcelerator Biznesu 2 realizowany jest przez partnerów, którzy posiadają wiedzę i kompetencje do wsparcia młodych innowacyjnych biznesów.

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości wraz z Puławskim Parkiem Naukowo – Technologicznym zaprasza na wydarzenie, podczas którego poznasz szczegóły programu inkubacji start-upów WAB.

📆 Data: 28 maja 2024 roku

📍 Lokalizacja: Radom Office Park, ul. Jacka Malczewskiego 24, 26-609 Radom

🔎 Na Konferencji PowerUp – WAB czekają na Ciebie:

Cenne wskazówki od doświadczonych mentorów i przedsiębiorców.

Wiedza o procesie inkubacji i tworzeniu idealnego modelu biznesowego we Wschodnim Akceleratorze Biznesu.

Możliwość nawiązania kontaktów z pasjonatami innowacji i przedstawicielami przemysłu przyszłości.

Sesje Q&A z ekspertami, gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Inspirujące dyskusje i wymiana pomysłów z innymi uczestnikami.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

✍️ Zarejestruj się już dzisiaj –

https://lnkd.in/dNzp_jtk

Post Author: