Oferta pracy: Kierownik Działu Sprzedaży (Sales Manager)

Kierownik Działu Sprzedaży (Sales Manager)

Miejscowości: Wola Gutowska

Warunki współpracy: umowa o pracę – pełen etat, system pracy hybrydowy

Preambuła: Dla naszego klienta firmy Radmot poszukujemy Kierownika działu sprzedaży. Firma z niemal 40-letnim doświadczeniem będąca liderem w precyzyjnej obróbce skrawania oferuje najwyższy poziom produkowanych części toczonych i frezowanych CNC.

Firma Radmot – świadczy usługi toczenia i frezowania zgodne z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2015, IATF 169494, ISO 14001:2015, które zapewnia ponad 200 osobowa załoga pracowników i specjalistów.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i optymalizacja codziennej pracy podległego zespołu (w tym ocena okresowa)
  • Motywowanie, wspieranie i zapewnienie pracownikom rozwoju
  • Tworzenie, wyznaczanie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych
  • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży i klientów
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi klientami
  • Nadzór nad formalną stroną przygotowywanych ofert oraz zawieranych transakcji
  • Rekrutacja, budowanie i rozwój efektywnego zespołu handlowego
  • Współpraca z Działem Technologii
  • Monitorowanie rynku lokalnego i konkurencyjnego, analiza sytuacji i podejmowanie działań w tym obszarze

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne – inżynieria produkcji, mechanika, budowa maszyn)
  • Minimum 2 -letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym (mile widziane w obszarze produkcyjnym)
  • Orientacja na klienta i na realizację celów sprzedażowych
  • Doświadczenie w współpracy z dużymi podmiotami gospodarczymi lub klientami z rynku międzynarodowego
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży produkcyjnej (CNC) lub odbiorców komponentów metalowych
  • Mile widziana znajomość HubSpot, ERP lub Comarch
  • Mile widziana znajomość Social selling

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymierzę pełnego etatu
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i finansowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Prace w przyjaznej kulturze organizacyjnej w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, auto służbowe)
  • Możliwość skorzystania z benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Proszę o załączenie aplikacji RODO i wysłanie jej na adres mailowy r@pietrzakstocki.pl